بهترین مرکز خرید پمپ هیدرولیک


پمپ های هیدرولیک پمپ های جابجایی مثبت هستند که سیال هیدرولیک را برای انجام کار، تحت فشار قرار می دهند. آنها توسط منابع انرژی مکانیکی تغذیه می شوند که نیرو را مستقیماً به حجم متحرک مایع اعمال می کنند. پمپ های هیدرولیک، پمپ های ساده ای محسوب می شوند که قادر به دستیابی به بالاترین فشارها در بین انواع پمپ ها می باشند. برای خرید پمپ هیدرولیک مناسب، توصیه می شود راهنمایی لازم را از کارشناس این بخش، دریافت کنید.

عملکرد پمپ هیدرولیک

پمپ های هیدرولیک، به طور کلی بر اساس اصل جابجایی مثبت کار می کنند. این نوع از پمپ ها از حفره های منبسط و منقبض برای حرکت سیالات استفاده می کنند. در مورد پمپ های هیدرولیک، این حفره ها مستقیماً به یک سیال هیدرولیک نیرو وارد می کنند و به آن اجازه می دهند در فشارهای بالا از پمپ خارج شوند.

هنگام انتخاب و خرید پمپ هیدرولیک باید به تعدادی مشخصات توجه کرد. مهم ترین آنها عبارتند از فشار، سرعت جریان، اسب بخار، راندمان و دمای عملیاتی که می تواند در قیمت و عملکرد پمپ تاثیر بگذارد. ضمن آنکه کاربردهای پمپ های هیدرولیک در تجهیزات ساختمانی، تجهیزات ساخت و ماشین کاری، آسانسورها و پرس های صنعتی است که می توان هنگام خرید پمپ هیدرولیک، آن ها را منظور نموده و مطابق با آن، پمپ مورد نظر را تهیه نمود.

به حرکت درآوردن سیال هیدرولیک در پمپ

به حرکت درآوردن سیال هیدرولیک در پمپ

اصول پمپ های هیدرولیک

هدف یک پمپ هیدرولیک این است که سیال هیدرولیک را از طریق یک سیستم هیدرولیک به حرکت درآورد که بسیار شبیه قلب تپنده سیستم عمل می کند. دو چیز در تمامی پمپ های هیدرولیک به صورت مشترک وجود دارد.

هنگام خرید پمپ هیدرولیک و دریافت اطلاعات فنی این پمپ ها، درخواهید یافت که آنها جریان هیدرولیک را برای سایر اجزا، به عنوان مثال، رام ها، موتورهای هیدرولیک و سیلندر، در یک سیستم هیدرولیک فراهم می کنند و جریانی تولید می کنند که به نوبه خود باعث ایجاد فشار می شود که مقاومت در برابر جریان را نشان می دهد.

علاوه بر این، در خرید پمپ هیدرولیک می بینید که بیشتر پمپ های هیدرولیک موتور محرک هستند و شامل یک شیر کاهش فشار به عنوان یک نوع حفاظت از فشار بیش از حد می باشند.

انواع پمپ های هیدرولیک تجهیزات سنگین

پمپ دنده ای:

این نوع از پمپ، به دلیل قطعات متحرک کمتر، ساخت ساده، در دسترس بودن گسترده، هزینه های پایین تر و عملکرد با فشار حدود 210 بار، محبوب ترین انتخاب هنگام خرید پمپ هیدرولیک است. در این دستگاه ها، محفظه جابجایی بین محفظه پمپ و چرخ دنده تشکیل می شود. که به چهار صورت پمپ دنده ای خارجی و داخلی، پمپ حلقه دنده ای و پمپ اسپیندل پیچی می باشد.

انواع پمپ هیدرولیک

انواع پمپ هیدرولیک

پمپ پیستونی:

پمپ هیدرولیک پیستونی، پمپی است که می تواند جریان سیالات را در فشارهای هیدرولیک بالا کنترل کند که به دلیل خواص آب بندی عالی پیستون ها می باشد. به همین دلیل، هنگام خرید پمپ هیدرولیک، در خواهید یافت که یک پمپ پیستونی، حداقل نشتی سیال، راندمان و قابلیت اطمینان بهینه را ارائه می دهد.

این نوع از پمپ را در دو نوع محوری و شعاعی می توانید تهیه کنید که در کاربردهای فشار بالا استفاده شده و می تواند در پرس های سنگین به کار گرفته شود.

پمپ های پره ای:

پمپ هیدرولیک پره ای پمپی است که در جریان سیال ثابت با صدای کمتر یا بدون نویز کار می کند. این را در زمان خرید پمپ هیدرولیک، در نظر داشته باشید که چنین پمپ هایی، برای حفظ جریان سیال بالا شناخته شده اند.

این نوع از پمپ را در نوع پمپ پره ای تک محفظه و دو محفظه و یا پمپ پره ای دنیسون می توانید تهیه کنید. توصیه می شود تا مشاوره تخصصی در مورد انتخاب بهترین پمپ و خرید پمپ هیدرولیک، جهت تجهیزات سنگین را دریافت کنید.

خرید بهترین پمپ هیدرولیک در صنایع مختلف

خرید بهترین پمپ هیدرولیک در صنایع مختلف

ویژگی های کلیدی در انتخاب پمپ هیدرولیک

دیدگاه های کلیدی دیگری برای انتخاب پمپ هیدرولیک مناسب وجود دارد که برای تنظیم تقاضای صنایع مختلف طراحی شده است. این ویژگی های پمپ شامل موارد زیر است که می توانید هنگام خرید پمپ هیدرولیک در نظر داشته باشید:

  • رتبه بندی گشتاور
  • شدیدترین فشار کاری
  • جابجایی استاتیک یا متغیر
  • نوع سیال هیدرولیک مورد استفاده
  • سرعت کار (بر حسب دور در دقیقه)
  • نرخ جریان( سرعت پمپ در دور در دقیقه)

 

محصولات مرتبط:

مطالب مرتبط:

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه درباره ماتماس با ما کاتالوگ