خرید شیر هیدرولیک در تهران


 انواع مختلفی از شیرهای‌هیدرولیک در صنعت موجود است. شیرهای‌هیدرولیک تجهیزات مکانیکی برای کنترل جریان سیال در لوله ها یا سیستم های‌هیدرولیک هستند. می توان از آنها برای بررسی کامل سطح جریان به یک دامنه خاص، هدایت مجدد سیال تحت فشار یا بستن یک خط استفاده کرد. شیرهای‌هیدرولیک در ویژگی های مختلفی مشابه سایر شیرها از جمله شیرهای بای پس، سوزنی، تنظیم کننده، امدادی، توپی، پروانه ای، پایلوت، چک، دیورتر، متناسب و جهت دار موجود هستند. به طور کلی، این شیرهای‌هیدرولیک را می توان از سه نوع اصلی توصیف کرد که عبارتند از شیرهای کنترل جریان هیدرولیک، شیرهای کنترل فشار هیدرولیک و شیرهای کنترل جهت هیدرولیک. برای خرید شیر هیدرولیک در تهران باید انواع آنها را بهتر بشناسید.

شیرهای کنترل جریان هیدرولیک

شیرهای کنترل جریان هیدرولیک برای تنظیم حجم جریان سیال عبوری در سیستم های هیدرولیک استفاده می شود. این نوع شیرها دارای یک دروازه متحرک هستند که دامنه جریان را تغییر می دهد تا سرعت جریان در شیر را تغییر دهد. به عنوان مثال، این نوع شیر‌هیدرولیک در مدارهای کنترلی برای دستگاه هایی مانند محرک ها، سیلندرها یا موتورها استفاده می شود.

سرعت این دستگاه ها تابعی از دبی جریان به صورت خطی است، یعنی کاهش دبی باعث کاهش سرعت حرکت آنها می شود و بالعکس. انواع مختلف شیرهای کنترل جریان‌هیدرولیک عبارتند از: شیرهای کنترل جریان متحرک، شیرهای کنترل جریان جبران شده با فشار، شیرهای کنترل جریان ثابت و شیرهای کنترل جریان دریچه گاز.

روش کنترل جریان در این شیرها بر اساس شکل مکانیکی شیر اصلاح می شود که به طور منظم یکی از سبک های شناخته شده مانند سایر شیرها می باشد. برای خرید شیر هیدرولیک در تهران باید به مراکز معتبر رجوع کنید. همچنین بهتر است که نوع شیری که می خواهید را از قبل جستجو کرده باشید.

انواع مختلفی از شیرهای هیدرولیک در صنعت موجود است

انواع مختلفی از شیرهای‌هیدرولیک در صنعت موجود است

اجزای شیر هیدرولیک

 • توپ
 • پروانه
 • دیافراگم
 • سوزن
 • دوشاخه

ما می‌ توانیم نرخ جریان را به روش‌های متفاوتی اندازه‌ گیری کنیم که مشابه هم نیستند؛ بنابراین انتخاب یک شیر کنترل جریان مستلزم درک میزان مورد انتظار نرخ جریان است. برای خرید شیر هیدرولیک در تهران باید انواع آن را بشناسید. سه نوع استاندارد نرخ جریان عبارتند از:

 • سرعت جریان جرمی؛ جرم در واحد زمان را بر حسب واحدهایی مانند کیلوگرم در دقیقه یا راب در ثانیه اندازه گیری می کنیم.
 • سرعت جریان وزن؛  وزن را در واحد زمان بر حسب واحدهایی مانند پوند در ثانیه اندازه گیری می کنیم.
 • نرخ جریان حجمی؛ حجم را در واحد زمان در واحدهایی مانند cc/min یا in3/s اندازه می‌ گیریم.

انواع شیرهای کنترل جریان هیدرولیک معمولی

 1. شیرهای کنترل جریان متناسب با فشار جبران شده
 2. دریچه های کاهش سرعت
 3. دریچه های منطقی کنترل جریان متناسب
 4. دریچه های جریان متغیر جبران شده با فشار و دما
 5. دریچه های جریان متغیر جبران شده با فشار
 6. دریچه های اولویت
شیرهای کنترل جریان متناسب با فشار جبران شده

شیرهای کنترل جریان متناسب با فشار جبران شده

شیرهای کنترل فشار‌هیدرولیک

برای خرید شیر هیدرولیک در تهران بهتر است سایر انواع آن را بشناسید که یکی از آنها شیرهای کنترل فشار هیدرولیک است. دریچه های کنترل فشار هیدرولیک برای تنظیم فشار سیال عبوری از ترتیبات هیدرولیک استفاده می شود تا فشار در مقدار دلخواه که توسط اپراتور سیستم محدود شده حفظ شود. سیستم های سیال معمولاً برای کار در محدوده فشار ثابتی تولید می شوند.

این شیرها در جلوگیری از افزایش فشار که ممکن است منجر به نشت مایع‌هیدرولیک یا ترکیدگی لوله ها شود، نقش مهمی ایفا می کنند. همچنین آنها برای داشتن فشار مورد نظر در برخی از بخش های مدار هیدرولیک نصب می شوند. انواع مختلفی از شیرهای کنترل فشار در سیستم‌ های‌هیدرولیک رایج هستند که شامل دریچه‌ های کاهنده، شیرهای تسکین، شیرهای ترتیبی، شیرهای تعادل و شیرهای تخلیه است.

شیرهای کنترل جهت‌هیدرولیک

ما از شیرهای‌کنترل جهت هیدرولیک برای ردیابی سیال در یک سیستم یا مدار به چندین دستگاه در صورت نیاز استفاده می کنیم. برای کنترل سیلندر‌هیدرولیک بین موقعیت‌های گسسته مانند امتداد، جمع شدن یا مکان‌ های خنثی جابه‌جا می‌ شوند. آنها همچنین می توانند برای کنترل شتاب، سرعت یا جهت محرک به حالت های میانی تبدیل شوند. برای خرید شیر هیدرولیک در تهران باید حواستان باشد که نوع شیر خریداری شده، برای چه کاری مناسب است.

 

محصولات مرتبط:

مطالب مرتبط:

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه درباره ماتماس با ما کاتالوگ