امروزه ابزار هیدرولیک به طور گسترده ای در تمامی طیف های تولیدی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. برند HYDAC  با بیش از 60 سال سابقه در زمینه تولید تجهیزات هیدرولیک از پیشتازان این عرصه به شمار می آید. این برند با شعار (در صورت ترکیب اثر سیالات با الکترونیک و مهندسی، هایداک شریک قابل اعتماد شما است) محصولات متنوع خود را به سراسر جهان صادر می کند. محصولات هایداک در ایران نیز قابل سفارش و خرید هستند.

انواع محصولات‎هایداک

کمپانی هایداک آلمان با وجود یک شبکه مهندسی قدرتمند و تولید طیف گسترده ای از تجهیزات هیدرولیک بخش عمده ای از بازار ابزار را به خود اختصاص داده است.

تکنولوژی فیلتر های‎هایداک

  • فیلتر های درون خطی:

    محفظه فیلتر هایداک مطابق با استاندارد های بین المللی ساخته شده است. شیر های بای پس، اتصالات و نشانگر از اجزای داخلی و خارجی فیلتر درون خطی هستند.

  • فیلتر های نصب قرقره:

    قبل از نصب این فیلتر به میزان فشار توجه داشته باشید. در صورت استفاده از فیلتر های بدون شیر بای پس و در فشار های بالای 20 بار، به دلیل رعایت موارد ایمنی از فیلتر های مقاوم نوع BH4HC استفاده کنید.

    فیلتر نصب قرقره
    فیلتر نصب قرقره
  • فیلتر المنت هایداک:

    جزء کاربردی ترین و شناخته شده ترین محصولات هایداک به شمار می آیند و با وجود لایه مقاوم و با کیفیت برای استفاده در فشار های زیاد و دبی بالا مناسب است. از سری ویژگی های برجسته این فیلتر ها می توان به وجود نشانگر گرفتگی اشاره کرد، که موجب افزایش ایمنی مدار هیدرو الکتریکی می شود.

فیلتر المنت
فیلتر المنت

انواع سوپاپ و شیر هایداک

با وجود دهه ها تجربه ، هایداک طیف وسیع و کاملی از سوپاپ ها را روانه بازار کرده است. تنوع بالای محصولات هایداک پاسخگوی نیاز تمام سیستم های هیدرولیک ثابت و متحرک است. سوپاپ های جهت دار، سوپاپ فشار، شیر های کنترل جریان، شیر های کارتریجی، شیر های کاهش فشار و… از انواع محصولات برند هایداک به حساب می آیند.

مبدل های حرارتی برند‎هایداک

در تمامی سیستم های هیدرولیکی انرژی به صورت های مختلف تبدیل می شود و انتقال پیدا می کند. طی این فرآیند قسمتی از انرژی پس از تبدیل به انرژی گرمایی در محیط پخش و موجب افزایش دما می شود. کمپانی هایداک با تولید سیستم های سرمایشی این مشکل را حل کرده است. سیستم های خنک کننده بزرگ، مبدل های حرارتی، خنک کننده های گیربکس های صنعتی، قطعات یدکی و لوازم جانبی از محصولات‎هایداک  در زمینه مبدل های حرارتی به حساب می آیند.

سیستم خنک کننده هایداک
سیستم خنک کننده هایداک

سیستم های کنترل حرکت هایداک

این سیستم ها در دو نوع هیدرولیک و الکترو مکانیک تولید می شوند. در صورت نیاز به کنترل حرکت گردشی پمپ های جا به جایی ثابت، این دستگاه ها کمک کننده هستند.

سیستم های هیدرولیکی فشار قوی هایداک

سوئیچ های کنترل فشار روغن، سیستم های هیدرولیکی و سیستم های مورد نیاز در صنایع پزشکی از دیگر محصولات برند هایداک هستند. این سیستم ها به دلیل حساسیت های مربوط به مسائل پزشکی با دقت بالا و انجام بررسی های دقیق ساخته شده اند.

تنوع سنسور‎هایداک

بی شک پر تنوع ترین بخش تولید محصولات برند هایداک، بخش تولید سنسور نام دارد. شرکت هایداک برای هر نیاز صنعتی یک یا چند سنسور، تولید و عرضه کرده. هدف اصلی شرکت کنترل دقیق فرآیند ها و افزایش راندمان کار صنایع است. سنسور فشار، سنسور زاویه، سنسور جا به جایی، سنسور دما، سنسور تشخیص آلودگی و… از انواع محصولات هایداک هستند.

 انواع اتصالات لوله‎هایداک

اتصالات لوله هم در مصارف صنعتی و هم خانگی نقش به سزایی دارند. استفاده از اتصالات مقاوم دردسر تعمیرات مدام را از بین میبرد. برند هایداک در زمینه تولید اتصالات لوله نیز موفق عمل کرده است. اتصالات چرخ دنده ای، اتصالات فشار قوی، اتصالات ردیوس یا کاهنده میزان فشار، اتصالات دیواری و انواع مختلف کوپلینگ ها برای نصب خطوط پر فشار و نصب لوله ها با سایز متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند.

جمع بندی

شرکت آلمانی هایداک در زمینه تولید محصولات صنعتی هیچ جای بحثی باقی نگذاشته است. اگر به دنبال خرید ابزار هیدرولیکی تضمین شده با طول عمر بالا هستید، محصولات هایداک برطرف کننده نیاز شما است. شرکت تجارت صنعت امید آریا به عنوان نمایندگی برند هایداک آماده ارائه مشاوره جهت ثبت سفارش و خرید این محصولات در سراسر ایران است.

محصولات مرتبط:

پمپ هیدرولیک رکسروت

شیر پروپرشنال هیدرولیکی

مقالات مرتبط:

آشنایی با شیر هیدرولیکی برقی

پاورپک هیدرولیک چیست

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *