شیر هیدرولیک rexroth قطعه ای است که جریان و فشار هیدرولیک وارد شده در مدار را تعیین و کنترل می کند و از طریق دو مکانیسم کار می کند: مکانیزم باز کردن، که اجازه عبور هوا را می دهد و مکانیسم بسته شدن، که هر عبوری را در داخل مسدود می کند.

شیر هیدرولیک رکسروت که به طور گسترده در صنعت کاربرد دارد، معمولاً در ماشین آلات صنایع مختلف از نساجی و مواد غذایی گرفته تا صنایع خودروسازی و دریایی استفاده می شود.

کاربرد شیر برقی هیدرولیک رکسروت

عملکرد شیر برقی هیدرولیک رکسروت، محافظت از سیستم هیدرولیک در برابر فشار زیاد است و مانع از تجاوز آن ها از حد فشار مشخص شده می شود که می تواند به تجهیزات آسیب برساند. شیرهای هیدرولیک می توانند دارای مدل های مختلفی باشند. شیر هیدرولیک رکسروت از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دوام بسیار خوبی دارد و نیازی به نگهداری مداوم ندارد و نصب آن به سرعت و عملی انجام می شود.

همچنین، تنوع بالای مدل‌ های آن ‌ها باعث می ‌شود تا نیازهای صنعتی متفاوتی را برآورده کنند، که بر اساس فشار وارده، تجهیزات محل استفاده، جریان آن و حرکت برگشت متفاوت است. به علاوه، رکسروت متعلق به گروه بوش بوده و در زمره بهترین تولیدکنندگان قطعات هیدرولیک در جهان است.

نمونه ای از شیرهای برقی هیدرولیک رکسروت
نمونه ای از شیرهای برقی هیدرولیک رکسروت

ویژگی شیر برقی هیدرولیک رکسروت

یکی از مهم ‌ترین اجزای سیستم ‌های هیدرولیک، شیرهای برقی هیدرولیک رکسروت بوش است که مستقیماً بر روی کارایی و کنترل جریان فشار تجهیزات هیدرولیک تأثیر می‌گذارند و به صورت دقیق قادر به کاهش، افزایش، ثابت کردن یا بستن گذرگاه فشار در نقاط خاصی هستند. شیرهای برقی هیدرولیک رکسروت محصولات با کیفیتی هستند که برای متنوع ترین کاربرد ها در مدارها و تجهیزات هیدرولیک توصیه می شوند.

این شیرهای هیدرولیک به طور کلی، می ‌توانند سیستم‌ های هیدرولیک با عملکرد آزمایشی، کاهش فشار، ترمز، ایمنی، عملکرد مستقیم، جریان، متناسب، جهت، محدودکننده فشار با یا بدون مونتاژ در خدمت سیستم ‌های هیدرولیک باشند.

کاربرد گسترده شیر برقی هیدرولیک رکسروت
کاربرد گسترده شیر برقی هیدرولیک رکسروت

شیر برقی هیدرولیک رکسروت محصولاتی با ضمانت ایمنی هستند که با دقت میلی متری، تکنولوژی روز و بهترین تخصص در بخش قطعات هیدرولیک تولید می شوند. تولید شیرهای برقی‌رکسروت با نوآوری های مکرر تکنولوژیکی، با قابلیت های از پیش تعریف شده و ابزارهای مهندسی یکپارچه همراه است.

علاوه بر این، آن ها امکان سازگاری با صفحات اتصال، آب بندی بدون نشتی، اتصال مسدود شده، سوئیچینگ ایمن، چرخش سیم پیچ در هر 90 درجه و اتصال الکتریکی جداگانه را فراهم می کنند.

علاوه بر این مزایا، شیرهای برقی هیدرولیک‌رکسروت، تعمیر و نگهداری آسان‌تری را ارائه می‌دهند، زیرا نیازی به باز کردن محفظه فشار برای تعویض سیم ‌پیچ نیست.

شیرهای برقی هیدرولیک‌رکسروت انواع مختلفی دارند به طور مثال مدلی از شیر برقی هیدرولیک رکسروت یک شیر کاهش فشار است که برای کاهش فشار در حین کار استفاده می شود. کاهش فشار کاری ناشی از آهنرباهای الکتریکی متناسب است. همچنین، یک شیر برقی متناسب با سیم پیچ قابل جابجایی و چرخشی نصب شده است و محدود به فشار حداکثر نیست.

خرید شیرهای برقی رکسروت از فروشگاه های معتبر
خرید شیرهای برقی رکسروت از فروشگاه های معتبر

خرید شیر برقی هیدرولیک‌رکسروت

تجارت صنعت امید آریا با طیف کاملی از محصولات و خدمات ارائه شده و تیمی بسیار ماهر که تجربه بسیاری در بازار دارد، راه حل های سفارشی را به مشتریان خود مطابق با خواسته ها و نیاز های آنها ارائه می دهد.

این شرکت همچنین با ارائه یک سال گارانتی برای کلیه محصولات و خدمات خود، اطمینان و آرامش خاطر را برای مشتریان خود تضمین می کند. مجموعه تجارت صنعت امید آریا دارای طیف گسترده ای از محصولات از پمپ گرفته تا سیلندر و شیر برقی هیدرولیک رکسروت است.

شرکت ما نماینده فروش حرفه ای رکسروت در زمینه هیدرولیک صنعتی و در فاصله چند قدمی محصولات هیدرولیک، پمپ های هیدرولیک و شیرهای هیدرولیک، شیرهای کنترل و دریچه های کنترل جریان، شیرهای کنترل فشار، سری شیرهای پروپورشنال می باشد.

اکنون محصول مدنظر خود را درخواست کنید و از خرید و نگهداری شیر هیدرولیک‌رکسروت با بهترین هزینه در کشور اطمینان حاصل کنید. این فروشگاه همواره بهترین خدمات را به مشتریان خود در سراسر کشور عرضه می کند که می توانید با اطمینان خریداری کنید.

 

محصولات مرتبط:

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *