فروش قطعات پمپ هیدرولیک رکسروت

پمپ های هیدرولیک از پرکاربردترین پمپ های صنعتی به شمار می روند. شرکت های مختلفی در داخل و خارج از کشور در زمینه تولید و ساخت قطعات پمپ های هیدرولیک فعالیت دارند. یکی از بهترین و مشهورترین برندهای تولید کننده قطعات پمپ های هیدرولیک، برند آلمانی رکسوت نام دارد. فروش قطعات پمپ هیدرولیک رکسروت به دلیل کیفیت بالا و عملکرد مناسب بسیار زیاد است. به همین دلیل، یافتن محصولات این برند در بازار به راحتی صورت می گیرد.

معرفی برند رکسروت؛ یکی از معتبرترین برندهای آلمانی

رکسروت از سال 1975 میلادی در زمینه تولید پمپ های صنعتی در کشور آلمان شروع به کار کرد. این شرکت توسط مانسمان و روبرت بوش راه اندازی شد. به عبارت دیگر، برند آلمانی رکسروت زیرمجموعه ای از بوش است و در سال 2001 با این برند ادغام شد. تمامی قطعات تولید شده توسط این برند با کیفیت بالا و توسط پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا تولید می شوند.

از مهم ترین محصولات برند رکسروت می توان به قطعات هیدرولیکی اشاره کرد. قطعات هیدرولیکی این برند در سراسر جهان شهرت دارند و به فروش می رسند. برخی از مشهورترین پمپ های هیدرولیکی برند رکسروت عبارتند از: پمپ پیستونی هیدرولیک، پمپ پره ای و هیدرولیک دنده ای. برای آشنایی بیشتر می توانید از کاتالوگ پمپ هیدرولیک پیستونی یا انواع دیگر استفاده کنید.

معرفی برند رکسروت
معرفی برند رکسروت

آشنایی با مهم ترین قطعات پمپ رکسروت هیدرولیک

به منظور بهره مندی از کیفیت بالا قطعات پمپ هیدرولیک رکسروت، حتماً باید از اصل بودن این قطعات مطمئن شوید. در نتیجه، بهتر است خرید از معتبرترین نمایندگی های رسمی رکسروت در داخل کشور انجام شود. فروش قطعات پمپ هیدرولیک رکسروت توسط نمایندگی های رسمی با قیمت مقرون به صرفه و تضمین کیفیت انجام می شود. برخی از مهم ترین قطعات این نوع پمپ ها به شرح زیر هستند:

  • روتور پمپ پیستونی: این قطعه در پمپ های هیدرولیک پیستونی رکسروت بکار می رود و عملکرد پمپ به طور قابل توجهی به کیفیت آن بستگی دارد.
  • ولو پلیت: ولو پلیت با نام های دیگری از قبیل سوپاپ نیز شهرت دارد.
  • ست پلیت: این قطعه از یک صفحه گرد و مسطح تشکیل می شود که دایره هایی روی آن ایجاد شده اند.
  • شو پلیت: شو پلیت ها به شکل بشقاب آبکشی و از جنس فایبرگلاس ساخته می شوند.
  • سیلندر: این قطعه برای ایجاد فضای حرکت پیستون بکار می رود.
  • پیستون: در فروش قطعات پمپ هیدرولیک رکسروت، پیستون یکی از مهم ترین قطعات به شمار می رود. وظیفه اصلی این قطعه، انتقال نیرو در هیدرولیک است.
  • گاید: این قطعه جهت محافظت از پمپ بکار می رود.
  • فنر: کیفیت و عملکرد پمپ های هیدرولیکی به طور قابل توجهی به میزان کشسانی فنرها بستگی دارد.
  • شفت: این قطعه به عنوان چرخ دنده یا محرک پمپ عمل می کند.

 

قطعات پمپ های هیدرولیک رکسروت
قطعات پمپ های هیدرولیک رکسروت

قیمت فروش قطعات پمپ هیدرولیک رکسروت

به دلیل نوسان بازار نمی توان قیمت ثابتی برای قطعات رکسروت هیدرولیک تعیین کرد. همانطور که گفته شد، رکسروت یکی از معتبرترین برندهای آلمانی در زمینه تولید قطعات پمپ هیدرولیک به شمار می رود. در نتیجه، تمام قطعات پمپ های رکسروت موجود در بازار ایران وارداتی هستند. به همین دلیل، این قطعات در مقایسه با نمونه های ایرانی با قیمت بالاتری به فروش می رسند و تحت تاثیر نوسان بازار نیز قرار می گیرند.

علاوه بر نوسان بازار، عوامل دیگری نیز بر قیمت فروش قطعات پمپ هیدرولیک رکسروت تاثیر دارند. از مهم ترین آن ها می توان به نوع یا مدل پمپ اشاره کرد. یکی از دیگر مواردی که باعث تفاوت قیمت این قطعات در بازار می شود، اصل یا تقلبی بودن آن هاست. به منظور اطمینان از اصل بودن قطعات و تضمین قیمت و کیفیت، حتماً به نمایندگی های رسمی مراجعه کنید.

قیمت قطعات پمپ های هیدرولیک
قیمت قطعات پمپ های هیدرولیک

سخن پایانی

رکسروت، یک برند آلمانی است که به دلیل کیفیت بالا قطعات و قیمت مناسب شهرت دارد. قطعات پمپ هیدرولیک رکسروت در سراسر جهان از جمله ایران به فروش می رسند. با این وجود، فروش قطعات تقلبی پمپ های هیدرولیک این برند در بازار نیز رواج دارد. به همین دلیل، جهت خرید و فروش قطعات پمپ هیدرولیک رکسروت حتماً باید شناخت کافی داشته باشید یا از تجربه افراد متخصص استفاده کنید.

آیا تاکنون تجربه خرید قطعات پمپ های هیدرولیک برند رکسروت را داشته اید؟ لطفاً تجربه خود را در بخش نظر با ما در میان بگذارید؟

 

محصولات مرتبط:

پمپ هیدرولیکی رکسروت

پمپ هیدرولیکی ویت

مقالات مرتبط:

محصولات رکسروت ایران را با بهترین کیفیت خریداری کنید

آشنایی با مشخصات قطعات پمپ هیدرولیک رکسروت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *