عملکرد پمپ هیدرولیک در قیمت آن ها تاثیرگذار است

پمپ هیدرولیک وسیله ای است که عموماً توسط موتورهای الکتریکی هدایت می شود و وظیفه آن انتقال انرژی مکانیکی به منظور حرکت سیال است. پمپ ‌های هیدرولیک در اندازه ‌ها و قالب‌ های مختلفی موجود است که برای پاسخگویی به کاربرد های مختلف متفاوت است، این پمپ ها به راحتی در بخش صنعتی یافت می ‌شوند و برای پمپاژ روغن برای سیستم ‌های قدرت، تامین آب، بنزین یا سایر سوخت‌ها استفاده می ‌شوند. سیستم های تهویه و تبرید از آن جایی که تجهیزات بسیار مهمی برای عملکرد مناسب فرآیند های مختلف است، بسیاری از صنایع با توجه به مزایای این پمپ به دنبال قیمت پمپ هیدرولیک هستند.

پمپ هیدرولیک کاربرد زیادی در صنعت داردپمپ هیدرولیک کاربرد زیادی در صنعت دارد

از کجا می توان پمپ هیدرولیک را با قیمت مناسب خریداری کرد؟

هرکسی که به دنبال قیمت پمپ هیدرولیک در بازار است می تواند روی خدمات شرکت تجارت صنعت امید آریا حساب کند. این شرکت علاوه بر متمایز بودن به دلیل تجربه گسترده خود در این بخش، تنها با مواد منتخب با بالاترین کیفیت کار می کند که ایمنی و دقت را در تمام فرآیندهای تولید تضمین می کند. این شرکت با داشتن تیمی متشکل از متخصصان مجرب قادر است به مشتریان خود خدمات رسانی کند.

عوامل موثر بر قیمت‌پمپ هیدرولیک

قیمت تجهیزات بسته به نوع و عملکرد آن ها متفاوت است. قیمت پمپ هیدرولیک بسته به قدرت و نوع آن متفاوت است، اما به طور کلی پمپ های هیدرولیک زمانی که پمپ های پیستونی هستند قیمت بالاتری دارند، زیرا فشار بسیار بیش تری نسبت به پمپ های هیدرولیک انواع دیگر دارند. پمپ هیدرولیک وقتی پره ای است متوسط ​​قیمت پمپ های هیدرولیک است و وقتی پمپ دنده ای باشد معمولا قیمت پمپ هیدرولیک کم تر از بقیه است. این تفاوت قیمت به دلیل وجود سه نوع پمپ هیدرولیک مختلف و کاربرد های متفاوت آن هاست.

 

قیمت پمپ هیدرولیک با توجه به انواع آن متفاوت استقیمت پمپ هیدرولیک با توجه به انواع آن متفاوت است

وقتی پمپ هیدرولیک دنده ای است، قیمت پایین تری نسبت به انواع دیگر دارد، زیرا علیرغم تولید فشار زیاد، نسبت به پمپ های پره ای و پیستونی پایین تر هستند. این نوع پمپ در مواقعی که نیاز به نیروی متوسط ​​دارد، مانند تسمه نقاله در خطوط تولید و در ماشین آلاتی مانند تراکتور برای کارهای فشرده کم تر استفاده می شود.

هنگامی که پمپ هیدرولیک پره ای است، قیمت‌پمپ هیدرولیک متوسط است، زیرا علیرغم داشتن سطح قدرت بسیار نزدیک به پمپ های دنده ای هیدرولیک، پمپ های پره ای هیدرولیک بسیار بی صداتر و ماندگارتر هستند و هزینه کم تری برای تجهیزات تعمیر و نگهداری در جایی که نصب می شوند، می کنند و در محیط های کاری بسته که دارای تجهیزاتی هستند که نیاز به کار پمپ هیدرولیک دارند، بسیار کارآمدتر است.

هنگامی که پیستونی است، پمپ هیدرولیک به دلیل این که بسیار قوی تر از مدل های قبلی است، قیمت‌پمپ هیدرولیک مناسب تر است. این مدل ها فشارهای بسیار بالایی را اعمال می کنند، حتی در حکاکی فلزات تحت فشار، مانند حکاکی سکه استفاده می شود.

ویژگی پمپ های هیدرولیک برای خرید

پمپ های هیدرولیک باید بر اساس ویژگی های زیر خریداری شوند که این ویژگی ها بر قیمت‌پمپ هیدرولیک تاثیرگذار است.

  • فشار وارد شده در بار
  • نرخ جریان
  • ظرفیت سیلندر
  • سرعت چرخش
  • توان
  • کارایی یا بازده

 

پمپ هیدرولیک انواع مختلفی داردپمپ هیدرولیک انواع مختلفی دارد

همانطور که در گذشته اشاره کردیم، پمپ هیدرولیک قطعه مکانیکی است که سیال تحت فشار را به گردش در می آورد تا به اصطلاح انرژی مکانیکی را به انرژی هیدرولیک تبدیل کند. پس با دانستن قیمت‌پمپ هیدرولیک از بین پمپ های هیدرولیک مختلف انتخاب درستی داشته باشید پمپ هرچه که باشد، هدف آن گردش سیال است و آن ها بر اساس اصول زیر کار می کنند:

  • قطعات متحرک داخل پمپ به لطف یک منبع محرکه، حرکت ایجاد می کنند و هوا را می کشند.
  • حرکت قطعات خلاء جزئی ایجاد می کند.
  • این خلاء سیال را از مخزن به پمپ می کشد.
  • این مایع برای ایجاد یک عمل مکانیکی مجبور به بازگشت می شود.

با این حال، همه پمپ ها دارای قدرت یا اجزای یکسان نیستند و این در قیمت آن ها تاثیرگذار است.

 

هنگام خرید پمپ هیدرولیک قیمت آن را نیز در نظر می گیرندهنگام خرید پمپ هیدرولیک قیمت آن را نیز در نظر می گیرند

 

محصولات مرتبط:

مقالات مرتبط:

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *