پمپ هیدرولیک را می توان در صنعت به عنوان قلب سیستم یاد کنیم؛ چرا که پیوسته در حال حرکت هستند، و در هنگام توقف آن تمام سیستم از کار می ایستد. اما سوال اصلی اینجاست که وظیفه اصلی هیدرولیک چیست؟ از اصلی ترین وظیفه آن می توان به ایجاد فشار لازم برای به حرکت، در آوردن سیالات در سیستم هیدرولیک اشاره کرد؛ که با کمک نیروی مکانیکی تولید می شود و توسط الکتروموتور یا موتور بنزینی – گازوئیلی، سیالات را به درون سیستم وارد می کند.

این محصول با کمک گرفتن از قانون پاسکال عمل می کند، که با استفاده از سیال در محیط بسته برای اعمال فشار استفاده می شود. با استفاده از این پمپ نیروی کمکی مکانیکی به نیروی هیدرولیکی تغییر پیدا می کند و سپس این نیرو به مکانیکی انتقال می یابد. انرژی سیالی که در یک سیکل هیدرولیکی زیاد شده در این مرحله، یک خلا نسبی ایجاد می کند و این فشار باعث این می شود که سیال موجود به حرکت در بیاید.

هر کدام از این مدل پمپ ها  دارای یک سری کاربرد خاص می باشد، تنها تفاوت اصلی آن ها فشار و دبی خروجی است.

این مقاله برای معرفی قیمت پمپ هیدرولیک صنعتی است و هدف بیشتر ما علاوه بر شناخت این محصول آشنایی با قیمت و دلیل قیمت گذاری های متفاوت است. اگر شما به دنبال این محصول با بهترین کیفیت و قیمت هستید، فروشگاه اینترنتی فرزمان با ارائه کردن انواع پمپ هیدرولیک در خدمت شما است. این محصول را شما می به دو دسته پمپ جابجایی مثبت و جابجایی غیر مثبت تبدیل می شوند تقسیم کنید.

پمپ هیدرولیک چیست؟
پمپ هیدرولیک چیست؟

چگونه می توانیم بهترین پمپ هیدرولیک را انتخاب کنیم؟

در انتخاب پمپ مناسب هیدرولیک اولین موضوعی که باید برای یک کاربرد معین مد نظر قرار دهیم، بررسی کردن میزان فشار و جریان مورد نیاز در مدار است. به همین علت باید اول منحنی جریان و فشار در یک چرخه زمانی را محاسبه کنید و در همین راستا همزمانی مصرف در فاکتور های مختلف مربوطه مشخص گردد تا بتوانید حداکثر جریان مورد نیاز را معین کنید.

برای این که بتوانید یک انتخاب مناسب داشته باشید، لازم است به این موارد توجه داشته باشید:

1.به دبی تعین شده ده درصد، دبی اضافه کنید

2. شیر فشار شکن یا شیر اطمینان، باید دارای فشار تنظیمی معادل ده درصد افزون تر از فشار کاری سیستم باشد.

در نهایت باید گفت که این دو فاکتور نشان دهنده اعمال توان بیشتر در سیستم هیدرولیک می شوند.

نحوه انتخاب پمپ هیدرولیک
نحوه انتخاب پمپ هیدرولیک

قیمت پمپ هیدرولیک بر چه اساسی انتخاب می شود؟

در هنگام خرید، علاوه بر قیمت پمپ هیدرولیک صنعتی، اندازه، هزینه مناسب و کیفیت برای مشتری بسیار اهمیت دارد. شما می توانید انواع بسیار زیادی را از محصول صنعتی در بازار پیدا کنید؛ که دارای کاربرد متفاوت نیز می باشند. این محصول تنوع بالایی دارد و به همین دلیل برند های زیادی این محصول را تولید می کنند. به همین دلیل قیمت وسیله صنعتی بسته به موضوع متفاوت است.

جهت تهیه این محصول در ابتدا لازم است، متناسب با کاربردی که می خواهید داشته باشد، یک مدل را انتخاب کنید. این موضوع مهم است، چرا که در هنگام انتخاب نادرست و پرداخت هزینه بالا برای این وسیله ممکن است به کاربردی که می خواهد داشته باشد، دست پیدا نکنید. از این وسیله انواع بسیار مختلفی در بازار وجود دارد، که هزینه پرداختی شما بسته به مدل، سختی کار و امکاناتی می باشد که شما نیاز دارید. به همین علت برند های متفاوت با کاربرد های متفاوت را بررسی کنید و سپس خرید نمایید.

قیمت این وسیله صنعتی با توجه به کیفیت کار، امکاناتی که ارائه می دهد، متفاوت است؛ همینطور این محصول توسط انواع مختلف شرکت ها تهیه و تولید شده که در قیمت آن بی تاثیر نخواهد بود. به همین دلیل شما می توانید برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را به بهترین شکل راهنمایی کنند.

قیمت پمپ هیدرولیک
قیمت پمپ هیدرولیک

جمع بندی

همین طور که تا اینجای کار متوجه شدید، قیمت پمپ هیدرولیک، به دلیل نوع، جنس و مارک متفاوت است. برای این که شما بتوانید یک انتخاب بسیار هدفمند داشته باشید، به شما پیشنهاد می کنیم که با کمک گرفتن از مشاوران ما در تجارت صنعت امید آریا به خوبی، مورد مفید را انتخاب کنید. قیمت این محصول به دلیل نوسانات بازار همواره در حال تغییر است، به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم فرصت را از دست ندهید و برای انتخاب بهترین مدل، با ما همراه باشید.

 

محصولات مرتبط:

مطالب مرتبط:

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *