مرکز تعمیر پمپ هیدرولیک با کیفیتی بالا

پمپ هیدرولیک را می توانیم میان پرطرفدارترین پمپ ها قرار دهیم. انواع پمپ هیدرولیک موجود است. قیمت پمپ هیدرولیک با توجه به کارکرد و مدل آن متفاوت است.

پمپ های هیدرولیک بخش اساسی بعضی از ماشین آلات هستند که برای انجام کارهای مختلف استفاده می شوند. این پمپ ها در تولید محصول، تجهیزات ساختمانی یا شرکت صنعتی استفاده می شوند. این پمپ انرژی مکانیکی را به  انرژی هیدرولیک مبدل می کند. به عبارتی به جریان و فشاری تبدیل می شود.

مرکز تجارت صنعت امید آریا با قیمتی مناسب به تعمیر پمپ های هیدرولیک شما می پردازد. در این بخش با کارکرد و انواع پمپ های هیدرولیک آشنا خواهید شد. همچنین با خدمات مختلف مرکز تعمیر پمپ هیدرولیک ما آشنا خواهید شد.

مرکز تعمیر پمپ هیدرولیک در انواع مدل ها

 پمپ های هیدرولیک بر اساس شاخص های طبقه بندی می شوند. یکی از انواع این پمپ ها، پمپ های پیستونی محوری است. پمپ های پیستونی محوری گران تر از سایر پمپ های هیدرولیکی هستند. پیستون آن ها باید دقیق آب بندی شود تا بهره وری آن ها نیز افزایش یابد. همچنین با این کار طول عمر آن ها بیش تر می شود. به طور کلی خریدن این پمپ ها بسیار به صرفه است.

این پمپ ها ساختاری پیچیده دارند به همین علت اگر دچار نقص شود تعمیر آن فقط از عهده تعمیرکاران ماهر بر می آید. یکی از راهکارهای افزایش طول عمر این پمپ ها ریختن روغنی تمیز و بدون ناخالصی است. اگر پمپ هنگام کارکردن روغن نداشته باشد باعث ایجاد مشکل خواهد شد. اگر پمپ پیستونی محوری دچار مشکل شده باشد لرزشی غیر طبیعی می کند یا نشت می کند. مرکز ما قادر به تعمیر انواع مدل های پمپ هیدرولیک است.

مرکز تعمیر پمپ هیدرولیک پیستونی
مرکز تعمیر پمپ هیدرولیک پیستونی

مرکز تعمیر پمپ هیدرولیک پیستونی شعاعی

وقتی سیستم فشار زیادی داشته باشد از این پمپ ها استفاده می شود. این فشار بالا می تواند در محدوده چهارصد تا هفتصد بار قرار داشته باشد. فرم قرارگیری پیستون ها در پمپ ها را با دقت بررسی کنید. شکل قرارگیری این پیستون ها ستاره ای شکل است. در پمپ های هیدرولیک پیستونی شکل حرکت کردن پیستون به صورت شعاعی است. این پمپ های پیستونی خود به دو دسته طبقه بندی می شوند:

اولی پمپ انتقالات مثبت است و دومی جابجایی تغییر پذیر است. این پمپ ها دو شکل بادامک داخلی و خارجی دارند. این دو شکل دارای فرق هوایی هستند. بادامک داخلی پمپ، پیستون ها را به وسیله فنر آن به درون آن می کشد. شکل خارجی پیستون با فنر آن ها را به خارج می کشد. عامل های زیادی می توانند بر حجم جابجایی پمپ های پیستونی شعاعی تأثیر گذار باشند. این عامل ها شامل: ضخامت یا قطر پیستون، تعداد پیستون و طول کورس است. وقتی قطر آن عوض می شود، فشاری که روی آن است نیز تغییر خواهد کرد.

مرکز تعمیر پمپ هیدرولیک پره ای

یکی از اساسی ترین پمپ های هیدرولیک، پمپ هیدرولیک پره ای است. این پمپ های بخش های متنوعی دارند. قسمت های مهم آن روتور و بدنه پمپ است. این پمپ های پره ای قیمت مناسب تری نسبت به پمپ های دیگر دارند. این پمپ ها مکان محدودی را اشغال می کنند. همچنین بهره وری را افزایش می دهند.

 پره ای به دلیل بازدهی بالا، این پمپ ها را پیشنهاد می کند. این پمپ های پره ای ماندگاری زیادی دارند. این پمپ ها تقریبا بی سر و صدا هستند. بالاترین فشار، بالاترین دبی خارجی و نوع سیال عامل اساسی در انتخاب این پمپ ها است. این پمپ ها در دو دسته طبقه بندی می شوند که شامل: پمپ های بالانس و پمپ های غیر بالانس می شود. همچنین به پمپ های متعادل و پمپ های غیر متعادل شناخته می شوند.

مرکز تعمیر پمپ هیدرولیک پره ای
مرکز تعمیر پمپ هیدرولیک پره ای

مرکز تعمیر پپمپ هیدرولیک دنده ای خارجی

پمپ دنده ای یکی از انواع پمپ هیدرولیک است. این پمپ ها سایز کوچکی دارند به همین دلیل می تواند فشار بالایی ایجاد کند. همچنین نسبت به پمپ های هیدرولیک دیگر ارزان تر است. حد دما و ویسکوزیته ای در سطح گسترده دارد. این پمپ ها از چرخ دنده و شفت تشکیل شده اند. دو تا چرخ دنده در این پمپ ها قرار گرفته است.

زمانی که یکی از چرخ دنده های آن با محرک، حرکت می کند پمپ کار خود را آغاز می کند و چرخ دنده دیگر را نیز به حرکت در می آورد. میان دندانه ها پوسته است و صفحات جانبی فضایی دارند که جریان یافتن روغن در آن امکان پذیر می شود.

جمع بندی

مرکز تعمیر ما کلیه خدمات مربوط به تعمیر پمپ های هیدرولیک را با کیفیتی مناسب ارائه می دهد. همچنین اطلاعات اولیه ای را نیز درباره انتخاب نوع پمپ با توجه به کار شما ارائه می دهد. پس برای تعمیر انواع پمپ با ما در ارتباط باشید.

محصولات مرتبط:  

پمپ پره ای هیدرولیک

هیدروموتور

مقالات مرتبط:

انواع پمپ رکسروت و ویژگی های آن

بهره مندی از مزایای پمپ های rexroth a4vso با شناسایی ویژگی های آن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *