ویژگی ها و مزایای پمپ a10vso


 پمپ a10vso یک پمپ از نوع هیدرولیکی پیستونی محوری می ‌باشد که ساخت شرکت رکسروت بوده و که اینم شرکت در کشور آلمان واقع شده است. تمامی تولیدات شرکت رکسروت دارای کیفیت بالایی هستند. کاربرد این پمپ برای سیستم هایی می ‌باشد که دارای فشار بالا بوده و صنعتی هستند. از آنجایی که اجزای تشکیل دهنده پمپ از متریال های درجه یک ساخته شده اند به همین دلیل پمپ‌a10vso دارای عمر بسیار بالایی می ‌باشد. کاربرد دیگر این پمپ ها در سیستم های بسته و باز هیدرولیکی است. شرکت بوش رکسروت یکی از تولید کنندگان بسیار معتبر و بزرگ ابزار آلات هیدرولیک صنعتی می ‌باشد که به دلیل کیفیت و استحکام بالا ساختار آن در بازار های جهانی بسیار طرفدار دارد.

کاربرد های پمپ رکسروت مدل A10VSO

کاربرد های پمپ رکسروت مدل A10VSO

پمپ‌پیستونی چیست؟

مکانیسم به کار گرفته شده در ساختار پمپ a10vso دورانی می ‌باشد چرا که تمامی پمپ های پیستونی به این شکل طراحی و ساخته می شوند. عملکرد این دسته از پمپ ها برای پمپاژ کردن سیالات و مایعات کاملاً شبیه عملکرد پمپ های رفت و برگشتی می ‌باشد. البته یک تفاوت در بین این پمپ ها وجود دارد. در پمپ های پیستونی از تعداد بسیار بیشتری از سیلندر و پیستون استفاده می کنند. در صورتی که در پمپ های رفت و برگشتی از یک پیستون و سیلندر بهره می برند.

پمپ a10vso

این پمپ به دلیل آن که در دسته پمپ های پیستونی قرار می گیرد دارای دبی متغیر بوده که به همین دلیل می توان با استفاده از آن جریان روغن هیدرولیک را مدیریت کرد. رکسروت پمپ های پیستونی خود را در دو مدل A10VO  و A10VSO ساخته است. که هر کدام از آن ها دارای کاربرد متفاوتی می باشند. از پمپ a10vso در هیدرولیک صنعتی استفاده می کنند به عنوان مثال در دستگاه های تزریق پلاستیک و همچنین ماشین ابزار ها می توان از این پمپ بهره برد.

چرا پمپ مدل A10VSO بخرم

چرا پمپ‌مدل A10VSO بخرم

ویژگی های پمپ a10vso

 • قدرت مکش پمپ رکسروت بسیار بالا می ‌باشد
 • از آنجایی که پمپ دارای کیفیت بالایی است طول عمر کاری آن بسیار بالا می ‌باشد
 • با خرید این پمپ می توانید شیر های کنترلی را به راحتی بر روی آن نصب کنید
 • پمپ های رکسروت آلودگی صوتی ایجاد نکرده و در حین کار صدای پایینی دارند
 • پمپ a10vso را می توان با سرعت بسیار زیادی کوپله کرد
 • از پمپ مورد نظر می توانید در سیستم های هیدرولیکی که دارای حداکثر فشار کاری ۳۵۰ بار هستند بهره ببرید
 • شفت پمپ به راحتی می تواند بار های محوری و شعاعی را تحمل نماید
 • با توجه به وزن پایین و ابعاد کوچکی که دارد توان بسیار بالایی برای آن در نظر گرفته شده است

چرا پمپ‌a10vso را خریداری کنیم؟

از آنجایی که تمامی قطعات اصلی و همچنین چینی این پمپ در کشور یافت می‌شود به همین دلیل در بازار دارای طرفداران بسیاری می ‌باشد. در نتیجه تعمیر و نگهداری این پمپ در مقایسه با سایر پمپ ها راحت تر است. از طرف دیگر مزایای زیاد این پمپ مانند صدای پایین، راندمان بسیار بالا و همچنین آسانی در رابطه با تغییر پیدا کردن زاویه سواچ پلیت باعث شده است تا توجه بسیاری از صنایع مختلف به این پمپ جلب گردد. تنها نکته منفی که می توان در رابطه با این پمپ گفت قیمت به نسبت بالای آن در مقایسه با سایر پمپ ها می ‌باشد.

ویژگی پمپ های رکسروت

ویژگی پمپ های رکسروت

انواع شیر کنترلی قابل نصب بر روی پمپ a10vso

 1. شیر DR : نقش اصلی این شیر این است که بتواند به عنوان یک شیر فشار شکن در پمپ نصب گردد. این ویژگی باعث می ‌شود تا بتوان با توجه به نیازی که مدار دارد یک فشار ثابت را در پمپ ایجاد کنیم. محل نصب این شیر در قسمت انتهایی پمپ می ‌باشد.
 2. شیر DFR : اگر بخواهید در پمپ a10vso و یا سایر پمپ های دیگر مصرف انرژی را بهینه کنیم باید از این مدل شیر استفاده نماییم.
 3. شیر DFLR : از این شیر زمانی در پمپ ها استفاده می شود که بخواهند دبی و فشار روغن کاملاً ثابت باشد. این شیر از سه قسمت تشکیل شده است که می توانید با استفاده از آن ها دبی، توان و فشار شیر را به راحتی کنترل و مدیریت نمایید.

 

محصولات مرتبط:

مطالب مرتبط:

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه درباره ماتماس با ما کاتالوگ