یکی از حیاتی ترین قطعات صنعتی در سیستم های هیدرولیکی را می توان پرشر سوییچ های کنترل فشار دانست. امروزه در بین تمامی برند ها، پرشر سوییچ رکسروس به شهرت چشمگیری دست پیدا کرده است. دلیل این امر را می توان کیفیت و طول عمر بالای این قطعه دانست.

پرشر سوییچ رکسروس
پرشر سوییچ رکسروس

نقد و بررسی پرشر سوییچ برند رکسروس

پرشر سوییچ را می توان یکی از قطعات مهم صنعتی دانست. این قطعه کوچک توانایی کنترل فشار را دارد و می تواند فشار سیالات را متناسب با شرایط محیطی تغییر دهد. این امر از آسیب سایر قطعات جلوگیری خواهد کرد. هنگامی که فشار به میزان مشخص شده می رسد، کنتاکت الکتریکی پرشر به صورت خودکار فعال شده و سوییچ فشار را قطع می کند.

این عملکرد منحصر به فرد پرشر سوییچ های برند رکسروس، آن ها را به یکی از بهترین قطعات هیدرولیکی تبدیل کرده است. از ویژگی های پرشر سوییچ رکسروس، این است که می تواند در صورت افزایش یا کاهش چشمگیر فشار، کل سیستم را قطع کند. این امر تضمین کننده امنیت سیستم خواهد بود.

انواع مدل های پرشر سوییچ
انواع مدل های پرشر سوییچ

انواع پرشر سوییچ رکسروس و عملکرد آن ها

یکی از مزایای پرشر سوییچ برند رکسروس را می توان تنوع چشمگیر و گسترده آن دانست. این امر موجب شده تا مشتریان بتوانند متناسب با کاربری مورد نظر خود، مدل های مختلفی را خریداری کنند. از انواع پرطرفدار پرشر سوییچ های برند رکسروس را می توان مدل دیافراگمی دانست. در این مدل، پیستون به وسیله افزایش یا کاهش دیافراگم جا به جا می شود و کنتاکت را وصل می کند.

این سوییچ گزینه ایده آلی برای فشار ۱۱ مگاپاسکالی خواهد بود. مدل پیستونی و مدل بردونی نیز از دیگر انواع پرشر سوییچ برند رکسروس به حساب می آیند. شما همچنین می توانید این پرشر سوییچ ها را در مدل های حالت جامد و تفاضلی نیز خریداری کنید. لازم به ذکر است که خطای اندازه گیری در این سوییچ ها کمتر از 0.25 است. به همین می توان از آن ها برای کنترل فشار های مختلف استفاده کرد.

مشخصات فنی و ویژگی های پرشر سوییچ جدید رکسروس

برند رکسروس از جمله برند های معتبر جهانی در زمینه تولید قطعات هیدرولیکی به حساب می آید. این برند یکی از زیر مجموعه های شرکت آلمانی بوش است و در حال حاضر بهترین محصولات را به سراسر جهان صادر می کند. یکی از جدید ترین مدل های پرشر سوییچ رکسروس را می توان مدل پرشر سوییچ ۱۰۰ بار مکانیکی دانست.

این پرشر ابعادی معادل ۱۴ سانتی متر دارد و می تواند در سیستم های مختلف به راحتی نصب شود. این پرشر همچنین می تواند فشاری معادل ۱۰۰ بار و پیکی معادل ۳۵۰ بار را تحمل کند. تنظیم این پرشر بسیار آسان است و قابلیت کالیبره شدن دارد. از دیگر مزایای این پرشر سوییچ را می توان اطمینان از عملکرد آن در مای ۸۰ درجه سانتی گراد، دانست.

مشخصات پرشر سوییچ
مشخصات پرشر سوییچ

از پرشر سوییچ برند رکسروس در کجا استفاده کنیم؟

پرشر سوییچ رکسروس به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد، برای سیستم ها و محیط های مختلف مناسب خواهد بود. این پرشر سوییچ ها گزینه هوشمندانه ای برای انواع پمپ های آب هستند. همچنین می توانید از آن ها در کمپرسور های گاز الکترونیکی و سوییچینگ در درایو ها استفاده کنید. این کمپرسور می تواند افت فشار در هواپیما ها را نیز کنترل کند. از دیگر کاربرد های این قطعه صنعتی می توان به کنترل پنل فشار در انواع درب های کشویی و کنترل شارژ در انواع باتری ها، اشاره کرد.

برای خرید پرشر سوییچ به نکات زیر توجه کنید

امروزه مول های مختلفی از پرشر سوییچ رکسروس در بازار به چشم می خورد. برای این که بتوانید بهترین مدل این قطعه را خریداری کنید باید پارامتر های خاصی را در نظر بگیرید. قبل از خریداری این قطعه به نوع سیال توجه کنید. میزان تکرار پذیری و ماکزیمم فشار قابل تحمل در دستگاه را بررسی کنید. برای خریداری این قطعه حتما به میزان مقاومت آن در برابر تغییرات دمایی و همچنین نحوه اتصال آن توجه کنید. مکانیسم عملکرد قطعه و طول عمر آن را نیز بررسی کنید.

نتیجه گیری

پرشر سوییچ رکسروس از جمله مهم ترین قطعات در سیستم های صنعتی به حساب می آید. از این جهت باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. شما می توانید برای اطمینان از اصل بودن این قطعه، آن را از مجموعه تجارت صنعت امید آریا خریداری کنید. همچنین برای انتخاب بهترین مدل پرشر های هیدرولیکی با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

محصولات مرتبط:

پمپ رکسروت

شیر پروپرشنال

مقالات مرتبط:

انواع پمپ هیدرولیکی

خرید پمپ پیستونی اورجینال

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *