پمپ هیدرولیک پیستونی A10VSO بوش رکسروت در میان انواع دیگر پمپ های رکسروت که دارای دبی متغیر می باشند. کاربرد های بیشتری را در صنایع و کارخانجات بزرگ دارند. این کارایی بسیار بالای پمپ به دلیل طراحی عالی آن، مکش متناسب، وزن پایین، عمر مفید بالا و طیف گسترده کنترل است. یعنی می توانید این پمپ را به دلیل طراحی منحصر به فرد و راندمان بالایی که دارد. برای تحمل کردن بار های محوری و شعاعی که در محدوده مجاز آن می باشد استفاده کنید.

این مدل پمپ رکسروت برای کاربرد در سیستم های ثابت طراحی شده است. در حین کار به هیچ عنوان نمی توانید سر و صدایی را از این دستگاه بشنوید. به این دلیل به این پمپ پیستونی گفته می شود که مکانیزم آن دورانی است. در ساخت این پمپ از تعداد بسیاری از سیلندر و پیستون استفاده شده است. عملکرد پمپاژ کردن این مدل پمپ پیستونی رکسروت مطابق پمپ های رفت و برگشتی می باشد.

مزایای خرید پمپ هیدرولیک پیستونی A10VSO بوش رکسروت
مزایای خرید پمپ هیدرولیک پیستونی A10VSO بوش رکسروت

عملکرد پمپ هیدرولیک پیستونی A10VSO بوش رکسروت

پمپ های تولیدی شرکت رکسروت پیستونی محور به همراه صفحه زاویه گیر هستند. طراحی این پمپ ها به این شکل می باشد. که محور بلوک آن ها در سیلندر و محور محرک آن ها را در امتداد خط مرکزی تعبیه شده است. چون پیستون در این پمپ ها از صفحه زاویه گیر پیروی می کند. زمانی که بلوک سیلندر چرخش پیدا کند. پیستون ها حرکت رفت و برگشتی انجام می دهند. برای ارتباط بین مجرای ورود و خروج روغن در پمپ هیدرولیک پیستونی A10VSO بوش رکسروت از صفحه جدا کننده و بلوک سیلندر استفاده می کنند.

یعنی زمانی که پیستون ها در سیلندر ها به طرف داخل و خارج در حال حرکت هستند. از مجرای خروجی و ورودی صفحه جداکننده نیز عبور می نمایند. جریان در این پمپ ها طبق جا به جایی پمپ و سرعت دوران محور آن می باشد. دو مدل پمپ A10VSO و A10VO بسیار شبیه به هم طراحی شده ‌اند. اما در دو ویژگی با یکدیگر متفاوت هستند. پمپ A10VSO کاملاً متناسب برای سیستم های ثابت بوده و آلودگی صوتی کمتری را ایجاد می کند. پمپ‌A10VO برای سیستم های متحرک ساخته شده که خوب نسبت به مدل دیگر دارای سر و صدای بیشتری می باشد.

پمپ هیدرولیک پیستونی A10VSO چه مزایای دارد ؟

 • شرکت رکسروت تلاش کرده است در طراحی پمپ های خود مکش آن ها را ارتقا دهد. این پمپ نیز با توجه به همین نکته دارای مکش عالی می باشد.
 • از نکات مثبت دیگر در رابطه با این پمپ مربوط به سر و صدای پایین آن است. اگر با سایر پمپ های دیگر سر و کار داشته باشید. اگر آن ‌ها را در حین کار مورد بررسی قرار داده باشید. متوجه سر و صدای بالای آن ها می شوید. اما پمپ هیدرولیک پیستونی A10VSO بوش رکسروت به گونه‌ای ساخته شده است. که حتی در مقایسه با A10VO صدای بسیار پایین تری را در حین کار به وجود می آورد.
 • پمپ های رکسروت معروف به عمر کاری بسیار بالایی هستند. چرا که در ساختار آن ها از یاتاقان های تخصصی استفاده شده است.
 • نباید نگاه به ابعاد و وزن پایین این پمپ کنید. توان این پمپ به قدری بالا است که به راحتی می تواند پاسخگوی نیاز های صنعتی باشد.
 • پمپ هیدرولیک پیستونی A10VSO بوش رکسروت را به راحتی می توان با پمپ های محوری و دنده‌ای با سایز مرتبط کوپله کرد.
خرید پمپ A10VSO
خرید پمپ A10VSO

 ویژگی های پمپ A10VSO رکسروت

 • این پمپ متغیر را برای درایو های هیدرو استاتیک در مدار باز به صورت پیستون محوری طراحی کرده ‌اند.
 • جریان پمپ کاملاً متناسب با سرعت درایو و جابه جایی می باشد.
 • از زاویه سوشپلیت جریان پمپ را می توان به طور یکپارچه تغییر داد.
 • دارای دو پورت تخلیه می باشد.
 • دارای ظرفیت بار محوری و شعاعی محور محرک.
 • دامنه کنترل همه کاره دارد.
پمپ های رکسروت
پمپ های رکسروت

خرید پمپ هیدرولیک پیستونی A10VSO بوش رکسروت

زمانی که شما اقدام به خرید این پمپ نمایید. به مدت زمان های بیشتری می توانید از آن استفاده نمایید. این عمر طولانی باعث می شود تا دستگاه نسبت به سایر پمپ های دیگر به تعمیر و هزینه کمتری نیاز داشته باشد. چرا که تمامی قطعات به کار رفته در طراحی این پمپ کاملاً تخصصی هستند و از متریال درجه یک ساخته شده اند. البته که اگر به طور مداوم و طولانی از آن استفاده کنید. قطعات دستگاه فرسوده خواهند شد. اما ما این ضمانت را به شما می دهیم که پمپ رکسروت به راحتی تمامی نیاز های شما را پاسخ دهد. بدون آن که نیاز باشد برای نگهداری از آن هزینه زیادی صرف کنید.

 

محصولات مرتبط:

مطالب مرتبط:

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *