پمپ a11vso یکی از انواع پمپ های چند سیلندری است. همچنین تعداد قابل توجهی پیستون دارد. مکانیزم عملکرد این پمپ به صورت دورانی است. به همین دلیل انتقال سیالات را به صورت رفت و برگشتی انجام می دهد. این مدل پمپ هیدرولیکی، دارای بالاترین نسبت توان به وزن است. از این جهت به عنوان پمپ های گران قیمت صنعتی به حساب می آید.

پمپ a11vso چگونه کار می کند
پمپ a11vso چگونه کار می کند

بررسی جامع پمپ a11vso و نحوه عملکرد و کارایی آن

پمپ های هیدرولیکی، یکی از اجزای حیاتی در صنایع هستند. بدون وجود این پمپ ها، انتقال سیالات امکان پذیر نخواهد بود. یکی از مدل های پرفروش و گران قیمت پمپ های هیدرولیکی، پمپ a11vso است. پمپ a11 در دسته پمپ های هیدرولیکی پیستونی قرار می گیرد. این پمپ با تبدیل انرژی الکتریکی به مکانیکی، موجب حرکت سیالات می شود.

شایان ذکر است که این پمپ از مدل پمپ های پیستونی موازی است. به همین دلیل سایش بین قطعات داخلی آن به حداقل می رسد. این امر تاثیر چشمگیری در افزایش طول عمر و کارایی پمپ دارد. پمپ هیدرولیکی a11 می تواند میزان دبی و فشار سیالات را نیز اندازه گیری و کنترل کند. این امر از طریق شیر کنترل پمپ، امکان پذیر است.

ویژگی هایی که پمپ‎‌هیدرولیکی a11  را از سایر مدل ها متمایز می کند

پمپ a11vso دارای ویژگی های منحصر به فردی است که کارایی آن را در صنعت افزایش می دهد. از بارز ترین ویژگی این پمپ، مدل های مختلف آن است. پمپ انتقال سیالات a11 در دو مدل ساده و توربین دار طراحی شده است. از این جهت می توانید با توجه به نیاز خود، مدل های مختلف آن را خریداری کنید.

این مدل پمپ همچنین دارای سایز بندی است. به گونه ای که می توان آن را با حداقل سایز ۴۰ و حداکثر سایز ۲۶۰ خریداری کرد. توانایی بالا تحمل فشار، از دیگر ویژگی های انحصاری این مدل به حساب می آید. پمپ هیدرولیکی a11vso حداکثر ۳۵۰ بار فشار کاری را تحمل می کند. همچنین توانایی آن در برابر تحمل ۴۰۰ بار فشار لحظه ای، قابل انکار نیست.

دلایل اهمیت خرید پمپ a11
دلایل اهمیت خرید پمپ a11

مزایایی که شما را به خریداری پمپ a11 ترغیب می کند

استفاده از روغن برای انتقال قدرت و فشار بین اجزا، یکی از مزایای پمپ a11vso است. به همین دلیل قدرت انتقال سیالات نیز تا حد چشمگیری در این پمپ افزایش یافته است. این مدل از پمپ هیدرولیکی پیستونی، ابعاد کوچکی دارد. از این جهت محدودیتی برای استفاده از آن در محیط های کوچک، وجود نخواهد داشت. پمپ a11 دارای کمترین میزان صدا در حین فعالیت است. به همین دلیل میزان تولید آلودگی صوتی توسط این پمپ به حداقل می رسد. لازم به ذکر است که این مدل از پمپ هیدرولیکی، می تواند انرژی اضافی را در خود ذخیره کند.

قطعات جانبی پمپ هیدرولیکی a11 و نحوه تست پمپ پس از خریداری

پمپ a11vso از قطعات داخلی متنوعی ساخته شده است. قسمت روتاری این پمپ، اجزای مهمی را در بر می گیرد که می توان به روتور و پیستون گیر اشاره کرد. انگشتی، پلیت و بالانسر نیز از دیگر زیر مجموعه های روتاری هستند. بالانسر دارای دو عدد یاتاقان با کیفیت است که به راحتی می توان آن ها را تعویض کرد.

شافت و شیر کنترل، از دیگر اجزا ساختار پمپ هیدرولیکی a11 هستند. پس از خریداری این پمپ، لازم است تا به صورت دوره ای، آن را آزمایش کنید. برای بررسی سلامت پمپ پیستونی a11 باید تست دبی خروجی و تست عملکرد شیر کنترل را انجام دهید. انجام تست صدا و تست فشار نیز ضروری هستند.

پمپ های a11 را از کجا تهیه کنیم
پمپ های a11 را از کجا تهیه کنیم

باکیفیت ترین پمپ های هیدرولیکی را از تجارت صنعت امید آریا بخرید

کاربرد چشمگیر پمپ a11vso در صنعت، موجب شده تا امروزه برند های مختلفی در زمینه طراحی این پمپ فعالیت کنند. از این جهت به منظور افزایش کارایی پمپ هیدرولیکی a11، مدل های باکیفیت آن را بخرید. برند تجارت صنعت امید آریا، از معتبر ترین پلتفرم های ایرانی در زمینه عرضه انواع پمپ های هیدرولیکی است. شما می توانید با مراجعه به وبسایت این برند صنعتی، باکیفیت ترین پمپ ها و لوازم جانبی آن ها را خریداری کنید.

نتیجه گیری

با توجه به ضرورت استفاده از پمپ های هیدرولیکی، مدل های گوناگونی از آن ها طراحی شده اند. پمپ a11vso از جمله کاربری ترین مدل پمپ هیدرولیکی به حساب می آید. دلیل این امر، سازگاری بالا این مدل با انواع سیالات است. این پمپ سیالاتی با فشار لحظه ای ۴۰۰ بار را به راحتی منتقل می کند. از این جهت در پالایشگاه ها و کارخانه های پتروشیمی استفاده می شود. این پمپ همچنین برای آبیاری مزارع با مساحت زیاد، مناسب است.

 

محصولات مرتبط:

مطالب مرتبط:

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *