قیمت شیر برقی بالابر هیدرولیک را بر اساس پارامتر های متعددی تعیین می کنند. این شیر ها نقش چشمگیری در سیستم های هیدرولیک دارند و بدون آن ها، عملکرد بالابر ها مختل می شود. از این جهت شیر های برقی را با کیفیتی مناسبی خریداری کنید. در ادامه ضمن بررسی عملکرد این تجهیزات، با عوامل موثر بر قیمت آن ها آشنا می شوید.

قیمت شیر برقی بالابر هیدرولیک
قیمت شیر برقی بالابر هیدرولیک

قیمت شیر برقی بالابر هیدرولیک و بررسی عملکرد آن

امروزه بالابر های هیدرولیکی به اعضای جدانشدنی ساختمان ها و سازه های چند طبقه تبدیل شده اند. کاربرد گسترده این بالابر ها موجب شده تا از بهترین متریال برای ساخت آن ها استفاده کنند، اما باید بدانید که کیفیت و طول عمر بالابر های هیدرولیکی به شیر برقی آن ها بستگی دارد. شیر برقی بالابر، یک واحد کنترلی منحصر به فرد است که میزان روغن پمپ شده به درون سیستم و فشار آن را بررسی می کند.

شیر های برقی هیدرولیکی بر نحوه حرکت بالابر ها نیز تاثیر گذار هستند و می توانند حرکتی نرم و آهسته را به ارمغان آورند. یکی از عواملی که می تواند بر قیمت شیر برقی بالابر هیدرولیک موثر باشد را نحوه کارکرد آن می دانند. این شیر ها معمولا دو پورت ورودی و خروجی دارند. هنگامی که سیستم هیدرولیک روشن می شود، شیر برقی روغن را از طریق پورت ورودی به قسمت زیرین جک انتقال می دهد تا بالابر حرکت کند. پس از خاموش شدن سیستم، روغن از طریق پورت خروجی شیر تخلیه می شود.

 

ویژگی های شیر برقی بالابر هیدرولیک
ویژگی های شیر برقی بالابر هیدرولیک

آنچه شما را به خرید شیر های بالابر هیدرولیکی ترغیب می کنند

قیمت شیر برقی بالابر هیدرولیک را می توان تابعی از مزایای چشمگیر آن دانست. هر چقدر کیفیت این شیر ها بهتر باشد، میزان تنش و حرکت های غیر عادی بالابر کاهش می یابد. از این جهت افراد، حرکتی بسیار نرم را تجربه می کنند. یکی از مزایای شیر برقی بالابر هیدرولیک را می توان تغییر سرعت دانست.

این شیر ها می توانند سرعت بالابر را بر اساس دبی روغن، تنظیم کنند. شیر های برقی معمولا ابعاد کوچکی دارند و مساحت کوچکی را اِشغال می کنند. شیر های بالابر هیدرولیکی به سیستم تخلیه اضطراری مجهز هستند و به منظور عملکرد بهتر، از فیلتر های درونی استفاده می کنند.

کیفیت ساخت شیر برقی بالابر هیدرولیک
کیفیت ساخت شیر برقی بالابر هیدرولی

عواملی که بر قیمت شیر برقی بالابر هیدرولیک موثر هستند

از جمله معیار های تعیین کننده قیمت شیر بالابر هیدرولیک را می توان برند سازنده آن دانست. در حال حاضر شیر های بالابر Blain  به عنوان گران ترین و با کیفیت ترین تجهیزات شناخته می شوند. البته شما می توانید شیر های برقی با قیمت مناسب تری را از وب سایت تجارت صنعت امید آریا خریداری کنید.

علاوه بر این سایز شیر ها و متریال قطعات داخلی، تاثیر چشمگیری بر قیمت آن ها می گذارند. شیر های برقی در سه مدل ۲۰ لیتری، ۴۰ لیتری و ۸۰ لیتری طراحی می شوند تا برای دبی های متفاوت، کاربرد داشته باشند. توجه داشته باشید که شیر های ۸۰ لیتری به صورت دو بویین ارائه می شوند و قیمت بیشتری دارند.

شیر های بالابر هیدرولیکی را بر اساس چه پارامتری انتخاب کنیم؟

قیمت شیر برقی بالابر هیدرولیک در محدوده ۱ الی ۶ میلیون قرار دارد. شما باید برای انتخاب این شیر ها به کاربری مورد نظر خود توجه کنید. در واقع انتخاب شیر های بالابر به جریان تولید شده توسط پمپ هیدرولیک بستگی دارد. هر چه پمپ هیدرولیک شما جریان بیشتری را تولید کند، به شیر هایی با حجم بیشتر نیاز دارید. برای خرید شیر های بالابر هیدرولیکی، میزان جریان ورودی و خروجی سیال را محاسبه کنید و دبی آن را به دست آورید.

برای اینکه شیر برقی بتواند عملکرد مناسبی را ارائه دهد، باید با سیستم هیدرولیک مطابقت داشته باشد. در غیر این صورت، طول عمر شیر برقی کاهش می یابد و بالابر به درستی حرکت نمی کند. توجه داشته باشید که شیر های برقی بالابر هیدرولیک به صورت تک بویین و دو بویین طراحی می شوند. از این جهت مشتریان هیچ محدودیتی در خرید این تجهیزات ندارند.

نتیجه گیری

عملکرد سیستم هیدرولیک به اجزای متعددی وابسته است که یکی از آن ها را می توان شیر های برقی معرفی کرد. برای خرید و اطلاع از قیمت شیر برقی بالابر هیدرولیک با کارشناسان تجارت صنعت امید آریا در ارتباط باشید. این مجموعه کامل ترین تجهیزات صنعتی و هیدرولیکی را بدون واسطه در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.

محصولات مرتبط:

آکومولاتور هیدرولیک

پمپ هیدرولیکی پارکر

مقالات مرتبط:

پمپ هیدرولیکی چیست؟

خرید پمپ پیستونی اورجینال

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *